Gwarancja jakości - Opinie

Firma Meritum prowadzi profesjonalny serwis notebooków i innej elektroniki oparty na wieloletnim doświadczeniu naszych serwisantów. Nasi technicy przeszli wyspecjalizowane szkolenia dotyczące napraw (certyfikaty IPC) i cały czas kształcą się, żeby w dalszym ciągu poszerzać swoje umiejętności.

W naszym serwisie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie min. do napraw płyt głównych (BGA, SMD), posiadamy myjki ultradźwiękowe do mycia elektroniki po zalaniach, do profesjonalnych wymian ekranów dotykowych stosujemy bezpyłowe komory laminarne ? wszystko z zachowaniem pełniej ochrony ESD.

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni. Diagnozy sprzętu są bezpłatne, a średni czas naprawy to 1-2 dni.

Większość serwisów na polskim rynku stosuję metodę wymiany elementu na nowy co zdecydowanie zwiększa kwotę naprawy. W naszym serwisie masz pewność że dzięki profesjonalnej kadrze i markowym sprzęcie, zrobimy wszystko aby naprawić dany komponent co wiąże się z niższą ceną, w przypadku kiedy naprawa będzie nieskuteczna posiadamy pełen asortyment nowych podzespołów ? jednak jest to ostateczność.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.