Szukasz serwisu który jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i naprawi sprzęty które przyjmujesz lub obsługujesz w firmie? Dobrze trafiłeś.

Dążymy do kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Zapewniamy doskonałą bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Jako jedna z nielicznych firm w kraju wykonujemy profesjonalne naprawy płyt głównych w notebookach związane z wymianą elementów takich jak np. SMD i BGA.

Firma MERITUM nawiąże współpracę z serwisami i firmami komputerowymi, instytucjami, opiekunami sprzętu IT, zarówno w kraju jak i zagranicą, o ile będzie taka możliwość nasz przedstawiciel umówi się z Tobą na spotkanie u Ciebie w firmie. Dzięki zaawansowanemu systemowi do zarządzania serwisem ? nasza współpraca przebiegnie bezproblemowo. Będziesz miał możliwość zgłaszania napraw online na www.serwis-laptopy.pl, będziesz informowany o przebiegu naprawy, kosztach i o zakończonej naprawie.

Co zyskujesz dzięki współpracy z MERITUM:

  • Dostęp do programu serwisowego, dzięki któremu będziesz mógł śledzić przebieg swoich napraw
  • Konkurencyjne ceny
  • Darmową diagnozę
  • Ekspresową naprawę
  • Przedłużoną gwarancję
  • Dostęp do magazynu części oraz bezpłatnych porad naszych ekspertów

Zadowolenie naszych klientów, których grono powiększa się każdego miesiąca, sprawia, że zyskujemy coraz większą popularność i uznanie na rynku. Wzrasta także ilość obsługiwanych przez nas firm oraz instytucji, doceniły to również firmy ubezpieczeniowe ? dla których naprawiamy uszkodzony sprzęt. Wasze zadowolenie jest, bowiem naszym sukcesem.

Jesteś zainteresowany współpracą - wypełnij formularz - my dostosujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Średnia ilość naprawy miesięcznie
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Miejscowość
Wiadomość