Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia

Serwis-laptopy.pl – oferuje profesjonalną usługę czyszczenia i konserwacji układów chłodzenia laptopa.

Częstymi przyczynami uszkodzeń laptopa są zanieczyszczone układy chłodzenia, powoduje to przegrzewanie elementów płyty głównej i w efekcie awarię sprzętu. Zdarza się też że, klienci pracują z laptopem w różnego rodzaju miejscach np. w łóżku kładą sprzęt na np. kocach, poduszkach itp. W tym momencie laptop nie posiada pełniej cyrkulacji powietrza i może dojść do przegrzania. Zalecane jest czyszczenie układu chłodzenia co najmniej raz w roku, lub w przypadku ciężkich warunków pracy raz na pół roku.

W ramach usługi czyszczenia i konserwacji wykonujemy:

  • czyszczenie systemu heat pipe
  • wymiana past termoprzewodzących odprowadzających ciepło
  • wymiana termopadów
  • smarownie wentylatora
  • czyszczenie obudowy i klawiatury laptopa

Zleć to profesjonalistom i dokonaj usługi czyszczenia i konserwacji w serwisie Meritum. Na każdą usługę udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni.

W celu skorzystania z usługi naprawy laptopa Acer, zadzwoń do nas aby omówić opcję dostarczenia sprzętu, lub zgłoś naprawę na serwis-laptopy.pl . Obsługujemy klientów w całym Trójmieście, kraju i zagranicą. Występuje również możliwość zamówienia serwisanta do Ciebie do domu lub firmy, o ile wstępna diagnoza usterki pozwoli na naprawę bezpośrednio na miejscu (usługa dostępna w Trójmieście).

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie i w jak najkrótszym czasie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.