Naprawa elektroniki ogólnej

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy sprzęt elektroniczny niezależnie od marki i usterki.

Naprawiamy między innymi:

  1. Naprawa / Serwis nawigacji GPS
  2. Naprawa / Serwis zasilaczy awaryjnych UPS
  3. Naprawa / Serwis zasilaczy komputerowych
  4. Naprawa / Serwis radia samochodowe
  5. Naprawa / Serwis nagrywarki stacjonarne i odtwarzacze dvd
  6. Naprawa / Serwis CB Radia
  7. Naprawa / Serwis projektorów
  8. Naprawa / Serwis sprzętu medycznego
  9. Naprawa / Serwis kina domowe
  10. Naprawa / Serwis bieżni elektrycznych (sportowych)

Jeśli któryś z wyżej wymienionych sprzętów uległ uszkodzeniu, zgłoś się do nas, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie. Dzięki naszym ekspertom z certyfikatami IPC będziesz miał pewność że usterka została poprawnie usunięta.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.