Sieci komputerowe i monitoring wizyjny

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Zajmujemy się instalacją, rozbudową i konfiguracją sieci komputerowych LAN i WLAN. Jeśli masz problem ze swoim routerem, nie potrafisz skonfigurować sieci, masz słaby sygnał – skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

W ofercie naszych usług znajduje się również monitoring wizyjny obiektów oraz montaż systemów alarmowych. Dzięki współpracy systemu monitoringu z internetową aplikacją, możliwe jest obserwowanie obiektu z dowolnego komputera z dostępem do sieci. Dodatkowo możesz śledzić obraz z kamer na swoim smartphonie. Stosujemy urządzenia najwyższej klasy, nasi monterzy posiadają odpowiednie certyfikaty i kwalifikacje.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.