Naprawa i fiskalizacja kas

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy drukarkę fiskalną, drukarkę kodów, wagę niezależnie od marki i usterki. Posiadamy uprawnienia do fiskalizacji kas.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SERWISEM I PRZEDSTAWICIELEM MARKI POSNET

Najczęstsze objawy awarii Drukarek:

  1. Drukarka uruchamia się ale nie można wykonać żadnej czynności
  2. Drukarka nie uruchamia się
  3. Brak połączenia, transmisji danych
  4. Zła jakość wydruków
  5. Drukarka w ogóle nie drukuje
  6. Zacina się rolka

Jeśli któraś z wyżej wymienionych usterek występuje w Twojej drukarce, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie. Dzięki naszym ekspertom z certyfikatami IPC będziesz miał pewność że usterka została poprawnie usunięta.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.