Naprawa monitorów i TV

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy monitor i telewizor niezależnie od marki i usterki. Serwis RTV

Najczęstsze objawy awarii Monitorów / Telewizorów:

 1. Monitor / Telewizor uruchamia się ale nie wyświetla obrazu
 2. Monitor / Telewizor uruchamia się, ale są zakłócenia obrazu, paski, ?krzaczki?, artefakty, jasny obraz, kropki
 3. Monitor / Telewizor nie uruchamia się
 4. Monitor / Telewizor włącza się, po chwili resetuje się i uruchamia ponownie
 5. Pojawiają się tylko początkowe napisy lub logo
 6. Brak dźwięku w Monitorze / Telewizorze
 7. Nie działa połączenie sieciowe WiFi
 8. Nie działa USB, HDMI, gniazdo zasilania
 9. Nie działają przyciski
 10. Uszkodzona obudowa
 11. Zbity ekran

Jeśli któraś z wyżej wymienionych usterek występuje w Twoim Monitorze / Telewizorze, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie. Dzięki naszym ekspertom z certyfikatami IPC będziesz miał pewność że usterka została poprawnie usunięta.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.