Naprawa tabletów

Dynamicznie rozwijający się rynek sprzedaży tabletów i ebooków, powoduje że coraz więcej sprzętu ulega uszkodzeniom i awariom.

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy tablet i ebook niezależnie od marki i usterki. Posiadamy komory laminarne, dzięki którym będziesz miał pewność że po wymianie ekranu nie znajdzie się nawet najmniejszy pyłek.

Najczęstsze objawy awarii Tableta / Ebooka:

 1. Tablet / Ebook uruchamia się ale nie wyświetla obrazu
 2. Tablet / Ebook uruchamia się, ale są zakłócenia obrazu, paski, ?krzaczki?, artefakty, jasny obraz, kropki
 3. Tablet / Ebook nie uruchamia się
 4. Tablet / Ebook włącza się, po chwili resetuje się i uruchamia ponownie
 5. Tablet / Ebook włącza się ale nie ma ładowania baterii
 6. Tablet / Ebook bardzo wolno pracuje
 7. Brak dźwięku w Tablecie / Ebooku
 8. Nie działa połączenie sieciowe WiFi, 3G
 9. Nie działa USB, HDMI, złącze słuchawek, czytnik kart, gniazdo zasilania
 10. Tablet / Ebook po zalaniu przestał działać
 11. Nie działają przyciski
 12. Nie uruchamia się system
 13. Uszkodzona obudowa
 14. Uszkodzony ekran

Jeśli któraś z wyżej wymienionych usterek występuje w Twoim laptopie, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie. Dzięki naszym ekspertom z certyfikatami IPC będziesz miał pewność że usterka została poprawnie usunięta.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.