Naprawa drukarek

Firma MERITUM stworzyła serwis, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy drukarkę niezależnie od marki i usterki. Naprawiamy drukarki atramentowe, laserowe, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, igłowe, termiczne, etykiet.

Najczęstsze objawy awarii Drukarek:

 1. Drukarka uruchamia się ale nie można wykonać żadnej czynności
 2. Drukarka nie uruchamia się
 3. Drukarka włącza się, po chwili resetuje się i uruchamia ponownie
 4. Drukarka nie jest widziana przez komputer
 5. Nie działa połączenie sieciowe WiFi
 6. Nie działa USB, gniazdo zasilania
 7. Nie działają przyciski
 8. Uszkodzona obudowa
 9. Zła jakość wydruków
 10. Drukarka w ogóle nie drukuje
 11. Drukarka nie reaguje na komendy
 12. Pojawiają się błędy wyświetlane w systemie
 13. Zacinają się kartki
 14. Kartki wychodzą czyste, drukarka nie drukuje

Jeśli któraś z wyżej wymienionych usterek występuje w Twojej drukarce, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie. Dzięki naszym ekspertom z certyfikatami IPC będziesz miał pewność że usterka została poprawnie usunięta.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.

Wysoki standard, profesjonalizm, krótki czas naprawy – to tylko część naszych kompetencji.